رفتن به مطلب

کاربران گرامی، از ارسال مطالبی که با موضوع انجمن همخوانی ندارند بپرهیزید، در صورت مشاهده با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

nasserghiasi

عدم دریافت تصویر از کارت گرافیک اکسترنال در مادربورد msi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت اساتيد و دوستان

من چند هفته پيش يک مادربورد msi z87 G43 بهمراه سي پي يو intel 4770 خريداري کردم. سيستم قبلي من داراي سي پي يو اي ام دي x6 1055 بهمراه مادربورد asus بود. بنده يک کارت گرافيک asus 6950 1GB direct cuii دارم که با سيستم قبليم بخوبي کار مي کرد البته من اين کارت گرافيک رو بخاطر برداشت غلط مود کردم (منظور نصب بايوس 6970 هست). ولي چون تصوير در سيستم قبلي هم قطع شد بردم رو مود پيشفرض و مشکل حل شد. ولي از وقتي که مادربورد و سي پي يو جديد رو خريداري کردم ديگه از اين کارت نمي تونم تصوير بگيرم و فقط از آنبورد مادربورد (گرافيک خود سي پي يو) تصوير مي گيرم. مادربورد رو بردم جايي که خريدم و با و چند تست انجام داديم و باز تصوير نگرفتيم. بعد مادربورد رو فرستادم گارانتي ماتريکس بعد دو هفته فرستادن و گفتن بايوس رو آپديت کرديم و از پي سي آي اکسپرس هم تصوير گرفتيم مشکلي نداشت ولي باز من همون مشکل رو دارم.

شما مي تونيد منو براي حل اين مشکل راهنمايي کنيد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

از کجا فهمیدید بایوس کارتتون به حالت اول برگشته؟

با یک کارت دیگه امتحان کردید؟اگر امکان تست کارت گرافیکتون با یک سیستم دیگه هست تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

یک بار بایوس مین رو به حالت کارخونه برگردونید ببینید درست میشه یا نه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر