رفتن به مطلب

کاربران گرامی، از ارسال مطالبی که با موضوع انجمن همخوانی ندارند بپرهیزید، در صورت مشاهده با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

sitecode1

علت اهمیت رنگ بندی طراحی سایت چیست

پست های پیشنهاد شده


رنگ بندی طراحی سایت

علت اهمیت رنگ بندی طراحی سایت چیست : زیبایی یک طراحی سایت به کاراکتر های گوناگونی وابسته می باشد . یکی از با اهمیت ترین کاراکتر ها در این زمینه رنگ بندی زیبا و متناسب با نوع فعالیت وب سایت طراحی شده می باشد . اگر در انتخاب رنگ طراحی سایت تان به درستی عمل کنید یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل در جذب کاربران را در دست خواهید داشت ، در واقع کاربران فضای مجازی در ابتدای ورود به یک وب سایت به رنگ بندی آن توجه می کنند ، البته نا گفته نماند رنگ بندی طراحی سایت یکی از تاثیر گذارترین عوامل در علایق بازدیدکنندگان کشور می باشد چراکه ممکن است رنگ بندی وب سایت تان در یک کشور جذاب و در کشوری دیگر جالب نباشد .

رنگ های گرم :

در دنیای طراحی سایت یکی از اصلی ترین مجموعه های رنگ بندی ، رنگ های گرم می باشند . رنگ های گرم عبارت اند از رنگ زرد ، نارنجی ، قرمز و دیگر رنگ هایی که از ترکیب این سه رنگ به  وجود می آیند . یکی از خصوصیات رنگ های گرم انرژی و شادابی آن ها می باشد و بهتر است از این رنگ ها در کنار رنگ های هم خانواده استفاده نمایید . به طور مثال در طراحی بنر ها بهتر است از این دسته از رنگ ها استفاده نمایید اما در این امر زیاده روی نکنید چرا که ممکن است باعث اذیت شدن چشم افراد شود .

رنگ بندی طراحی سایت

رنگ های سرد :

این مجموعه شامل رنگ هایی از قبیل بنفش ، آبی ، سبز و تمامی رنگ هایی که از ترکیب این رنگ ها به وجود می آیند می باشد . بر اساس آمار های به دست آمده رنگ های سرد ، آرامش بخش تر از رنگ های گروه گرم می باشند . یکی از جذاب ترین رنگ های سرد رنگ سبز می باشد که همیشه یاد آور طبیعت می باشد . رنگ سبز به کاربران حس تازگی می بخشد و موجب به وجود آمدن تعادل و هماهنگی در مخاطبین یک طراحی سایت می گردد . لازم به ذکر ایت بدانید به کار گیری این رنگ در طراحی سایت هایی که در حوزه ی طبیعت و نوسازی مشغول به فعالیت می باشند بسیار مناسب می باشد .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مفید بود ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×